OK-KART MARANELLO Racing vstupuje do nové sezony

01JIŽ UPLYNUL MĚSÍC OD POSLEDNÍHO ZÁVODU MOTOKÁR V LOŇSKÉM ROCE A TEPLICKÝ OK-KART MARANELLO RACING SE JIŽ PŘIPRAVUJE NA NOVOU SEZONU.

Pokračování tohoto článku »»»

[ENG] MARANELLO GOES WITH DE BRABANDER, ZANCHETTA, DANTE AND HANSEN

01MARANELLO KART TEAM IS NOW COMPLETE AND READY FOR NEXT SEASON. THE STRONG AND SKILLFUL DE BRABANDER HAS JUST JOINED THE ITALIAN TEAM. IN 2013 WITH MARANELLO KART ALSO THE EXCELLENT ITALIAN DRIVERS MARCO ZANCHETTA AND MASSIMO DANTE,  BESIDES THE DANISH ANDREAS HANSEN.

VIDEO - XII. Zimní pohár - 2. místo posádky OKKART Wasabi Racing

Skvělé druhé místo v posledním závodě sezóny 2012 vybojoval Aleš Burger s Ondřejem Kočkou ve tříhodinovém vytrvalostním závodě. Podívejte se na video přibližující atmosféru tohoto tradičního silvestrovského klání…

Wasabi Racing - NA ZIMNÍM POHÁRU KONEČNĚ PODIUM!

dsc-0204-nahledWasabi se Zimního poháru zúčastňují od roku 2009, ale na stupně vítězů to nikdy nedotáhli, díky technickým problémům jim byla zapovězena dokonce i první desítka. Letos se vše změnilo. Tým dočasně opustil Petr Kocián a na jeho místo byl angažován současný mistr ČR v kartingu v kategorii KF2 Ondřej Kočka.

[ENG] CZECH CHAMPIONSHIP VYSOKÉ MÝTO – 30.09.2012

01ONDŘEJ KOČKA GRABBED THE CZECH KF2 CHAMPION TITLE

OK-KART MARANELLO Racing Mistrem ČR

Mistrovství České republiky Vysoké Mýto – 30.09.2012

01 Poslední podnik Mistroství České republiky v kartingu nás opět zavedl na okruh ve Vysokém Mýtě. Tým OK KART MARANELLO Racing nasadil do závodního víkendu své tři stálé jezdce.

Wasp Racing - Poslední závod MČR Karting Písek

dsc-0187-nahled Ve dnech 1.-2.9 se na trati v Písku na Hradišti konal poslední závod MČR Karting Endurance. Na tento závod byl předpovídán na celý víkend déšť. Předpoveď se vyplnila na pátek a sobotu dopoledne. Samotný závod se tak jel na suchu. Team startoval ve složení Jiří Mika, Zbyněk Špirit, Jaroslav Krčma a Tomáš Krčma.