Maranello Kart s.r.l. v roce 2012

Naší účast na mezinárodním finále ROK Cupu jsme také využili k návštěvě továrny Maranello Kart, abychom zjistili novinky chystané na příští rok. 

 

Setkali jsme se Lucou Iannaccone, pověřeným vedením společnosti a také s panem Giancarlem Tinninim, hlavním společníkem firmy Maranello Kart s.r.l.

Byla nám nabídnuta prohlídka výrobní linky CRG, kde se připravují rámy a komponenty nejen promotokáry výše uvedené značky, ale také pro Maranello Kart, DR Kart, Zanardi, Maddox, Kalì Kart a další.

 

Následně nám byl představen nový program firmy Maranello Kart s.r.l. pro rok 2012. V příštím roce budeme nabízet dvě řady motokárových podvozků Maranello:

 

– Ekonomická řada, která nabídne homologovaný podvozek pro kategorii KF3, ROK Junior, Rotax Junior, Honda 390 a KZ2 již od 39 750,– Kč bez DPH.

 

– Prémiová řada, které bude vévodit nově homologovaný podvozek RS12 hlavně pro katetegorie KF, ROK, ROTAX, dále podvozek RS9 a převážně pro kategorii KZ2 modifikovanou verzi RS10. Všechny tyto typy budou k dostání i v provedení LS, tedy s volitelným rozvorem 1040 nebo 1050 mm.

 

Nadále zůstává v nabídce vynikající dětský podvozek Minikart M01, identický s dětským podvozkem CRG pod názvem HERO H1.

 

Podrobnější informace chystá firma Maranello Kart s.r.l. na svém dni otevřených dveří v italském Desenzanu na dráze South Garda Karting, kam vás co nejsrdečněji zveme. Tato akce se uskuteční ve dnech 09.-10.11., kdy první den bude výhradně pro obchodní zástupce a jejich zákazníky a den druhý bude přístupný pro všechny ostatní, kteří si podvozky Maranello chtějí prostě jen vyzkoušet.

 

Pokud se ale do Itálie nemůžete vypravit, nevadí. My vám nové podvozky představíme do konce roku v České republice. O všem budete včas informováni.

 

Bližší informace na info@maranellokart.cz nebo na telefonním čísle +420 603 875 831 (pan Jiří Kočka).

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.