Velmi úspěšný víkend pro OK-KART Maranello Racing

Mistrovství České republiky Vysoké Mýto – 29.06.-01.07.2012

01 Uplynulý víkend byl velmi úspěšný pro OKKART Maranello Racing během druhého podniku Mistrovství České republiky ve Vysokém Mýtě.

02V sobotu tým “Hartmann Racing“ vyhrál 3hodinový závod českého vytrvalostního šampionátu se svým podvozkem Maranello RS10. V neděli se Jan Filip (Maranello RS7) umístil na třetím místě v celkové klasifikaci kategorie Rotax Junior. Ondřej Kočka vyhrál obě jízdy kategorie KF2 s podvozkem Maranello RS12 a motorem Maranello MK11. Byl to skvělý víkend, kde jsme ukázali konkurenceschopnost našich motokár. Mezi našimi soupeři byli jezdci z mezinárodních závodů, a to je tedy pro nás dobrá motivace před druhým závodem Mistrovství Evropy KF2 v Anglii, kde se pokusíme uspět lépe, než na prvním závodě v Německu…